دوره آمادگی آزمون PMP – پیش مطالعه

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
بسته
شروع کنید
این دوره در حال حاضر بسته است
دوره
اطلاعات تکمیلی

سلام

به دوره آمادگی آزمون PMP خوش آمدید. این دوره به منظور آمادگی برای  آزمون PMP و موفقیت در این آزمون طراحی شده است که گام به گام با مدیریت پروژه و حوزه‌های دانشی و همچنین فرآیندهای آن آشنا شده و ابزارها و تکنیک‌های هر فرآیند مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

در انتهای هر حوزه دانش، تست‌های شبیه‌ساز آزمون PMP بررسی و ارائه می‌شود. طراحی دوره‌ PMP به گونه‌ای انجام پذیرفته تا علاوه بر انطباق با الزامات استاندارد و دانش روز مدیریت پروژه به صورت کاربردی نیز مورد استفاده قرار گیرد.

به‌کارگیری دانش مدیریت پروژه در موقعیت‌های واقعی، چالش‌های زیادی را برای مدیران و کارفرمایان پروژه‌ها ایجاد می‌کند. بسیاری از افرادی که سابقه‌ی کار در موقعیت‌های مدیریتی و اجرایی را داشته‌اند، به دنبال مدرکی می‌گردند که این ادعا را ثابت کند. آزمون PMP یکی از معتبرترین گزینه‌ها برای اثبات توانایی مدیریت پروژه است. اگر به دنبال استخدام فردی هستید که در سمت شغلی مدیریت پروژه بهترین عملکرد را ارائه کند و یا اگر خودتان مدیر پروژه هستید و قصد دارید توانایی‌هایتان را در عرصه‌ی بین‌المللی به رخ بکشید، مدرک PMP اهمیت زیادی برای شما خواهد داشت.