دوره آمادگی آزمون ACP

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
بسته
شروع کنید
این دوره در حال حاضر بسته است
دوره
اطلاعات تکمیلی

سلام

به دوره آمادگی آزمون ACP خوش آمدید. این دوره به منظور آمادگی برای  آزمون ACP و موفقیت در این آزمون طراحی شده است که گام به گام با مدیریت پروژه های چابک و همچنین روش های انجام  آن آشنا شده و ابزارها و تکنیک‌های مدیریت پروژه چابک نیز مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

در انتهای هر حوزه، تست‌های شبیه‌ساز آزمون ACP بررسی و ارائه می‌شود. طراحی دوره‌ ACP به گونه‌ای انجام پذیرفته تا علاوه بر انطباق با الزامات استاندارد و دانش روز مدیریت پروژه چابک ،  به صورت کاربردی نیز مورد استفاده قرار گیرد.

انواع مختلفی از گواهینامه‌های چابک وجود دارد که مدیران پروژه می‌توانند از میان آن‌ها انتخاب کنند. یکی از آن‌ها ACP است. آزمون PMI Agile Certified Practitioner طیف گسترده‌ای از روش‌ها از جمله اسکرام، ناب، کانبان و XP را شامل می‌شود.

این گواهینامه توسط موسسه مدیریت پروژه (PMI) به منظور امکان غربالگری افرادی که در کار خود روش‌های چابک را استفاده می‌کنند، تهیه شده است. هدف این گواهینامه است که به کارفرمایان نشان دهد که فرد توانایی به کار گیری روش‌های چابک در کار را دارد. علاوه بر این، آزمون ACP همچنین به معنای ارائه چارچوبی برای توسعه حرفه است. این گواهینامه بخش مهمی از اهداف توسعه شغلی متخصصان علاقه‌مند در این زمینه می‌باشد زیرا باعث می‌شود آن‌ها نسبت به سایر افراد فاقد گواهینامه صلاحیت بیشتری داشته باشند.