دوره آمادگی آزمون PBA

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
بسته
شروع کنید
این دوره در حال حاضر بسته است
دوره
اطلاعات تکمیلی

سلام

به دوره آمادگی آزمون PBA خوش آمدید. این دوره به منظور آمادگی برای  آزمون PBA و موفقیت در این آزمون طراحی شده است که گام به گام با حوزه‌های دانشی تحلیل کسب و کار آشنا شده و ابزارها و تکنیک‌های هر فرآیند مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

در انتهای هر حوزه دانش، تست‌های شبیه‌ساز آزمون PBA بررسی و ارائه می‌شود. طراحی دوره‌ PBA به گونه‌ای انجام پذیرفته تا علاوه بر انطباق با الزامات استاندارد و دانش روز مدیریت پروژه به صورت کاربردی نیز مورد استفاده قرار گیرد.

 

تحلیل کسب و کار نوعی روش است که به واسطه آن موقعیت یک سازمان بر اساس اهداف و منابع موجود سنجیده می شود. با تحلیل کسب و کار می توان به سوددهی بیشتر سازمان کمک کرد. دانش BABOK در حوزه های مختلف توانسته مسیر تحلیل کسب و کار را هموارتر سازد.

تحلیل کسب و کار یک حوزه بسیار جذاب است و در واقع هدف اصلی آن پیدا کردن نیازهای سازمان است و یک سری راه حل های لازم را برای مشکلات در نظر می گیرد.

وظیفه اصلی تحلیل کسب و کار این است که میزان دستیابی فرآیندهای موجود به هدف ها را ارزیابی کند. به زبانی ساده تحلیل کسب و کار به سازمان ها این کمک را می کند که مشکلات و یک سری عناصر مضر در عملیات اجرایی را شناسایی نمایند و به طور کلی نحوه مبارزه آن مشخص شوند.